Без походів до ЦНАП та органів реєстрації: Мінцифри почало тестувати зміну місця проживання через «Дію»

Дата: 06.07.2023 09:09

Міністерство цифрової трансформації повертає найочікуванішу послугу серед українців: у «Дії» стартує бета-тестування зміни місця проживання. Наразі послугою можуть скористатися жінки та діти.

Зазначимо, сервіс вдосконалили й тепер він працюватиме без людського фактора: коли ви змінюватимете місце проживання у власному або у житлі іншого власника, зміна статусу в реєстрі відбуватиметься автоматично, що значно прискорить отримання послуги та зекономить ваш час.

Щоб взяти участь у бета-тесті, потрібно:

• мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії;

• мати податковий номер;

• бути старшим за 14 років, або 18, якщо змінюєте місце проживання дитини;

• не бути військовозобов’язаним;

• житло не має бути в іпотеці, а право власності на нього має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року.

Зверніть увагу! Якщо хочете задекларувати нове місце проживання в житлі іншого власника, потрібно отримати від нього підтвердження. Також при зміні проживання дитини маєте отримати дозвіл другого з батьків. Це можна зробити за посиланням або через QR-код.

Тож сьогодні Ви можете стати одними із перших, хто протестує послугу. Долучитися до бета-тесту можна за посиланням: http://surl.li/enwrh.

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з МВС України, Державною міграційною службою України та Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Службова кореспонденціяФото без опису