Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

У кожного з нас - свій фронт!

Дата: 09.03.2022 09:00

У кожного має бути свій фронт: хтось готовий взяти до рук зброю; для когось треба більше часу, щоб на це зважитись; хтось допомагає нашій армії, надаючи продукти, одяг та інші необхідні речі; хтось організовує різного роду роботи і послуги, забезпечує наших хлопців-героїв харчуванням... Але всі маємо пам'ятати, що ворог у всіх нас один і кожен має зробити все, щоб зупинити його.

Стрій може бути, як на передовій, так і в тилу. Якщо там наші солдати відчайдушно воюють, то ті, хто залишився тут, мають зробити все, щоб наблизити перемогу.

Це добре розуміє колектив Усть-Путильського дитячого садка, який спільно з місцевою школою мистецтв та небайдужими односельчанами перетворив харчоблок закладу на виробничий цех з приготування різних смаколиків.

Вчорашній день 8 Березня ці чудові жінки трансформували в свято підтримки воїнів-захисників і відправили солдатам 40 кг пампушок, 28 кг котлет, 30 кг вареників та 40 кг голубців.

Щиро дякуємо депутату Усть-Путильської сільської ради Тетяні Вицега за вирішення організаційних питань по відправці приготовлених страв.

МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!