У Розтоках за підтримки Максима Заремського триває ремонт приміщення для відділення екстреної медичної допомоги!

Дата: 05.12.2021 08:00

За сприяння народного депутата України Максима Заремського Розтоківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (Усть-Путильскої ТГ) отримала з державного бюджету субвенцію на соціально-економічний розвиток у сумі – 500 тис. грн.

За словами головного лікаря Мариничівського центру ПМСД Сергія Гльози, працівники підрядної організації вже розпочали підготовчі роботи: демонтували двері, пічку, підлогу, очистили поверхні стін та стелі. Проект передбачає облаштування двох санвузлів (утому числі для людей з інвалідністю), а також двох кабінетів й коридору.

Важливо, щоб проект був вчасно та якісно завершений в обумовлені терміни. Зауважу, що на території Усть-Путильської громади передбачено надання населенню екстреної медичної допомоги. Медики отримали спеціалізований автомобіль та чекають на завершення капітального ремонту приміщення амбулаторії.

Голова Усть-Путильської територіальної громади Марія Ілюк, головний лікар Мариничівського центру ПМСД Сергій Гльоза, сімейний лікар Розтоківської амбулаторії ЗПСМ Іван Сорока щиро дякують народному депутату України Максиму Заремському за підтримку медичної галузі у високогірних селах Буковини.

Оксана ПОРОХ, помічник-консультант народного депутата України Максима Заремського.