21 жовтня активісти громадських організацій Усть-Путильська сільська організація «Злагода» та «Усть-Путильська успішна молодь» взяли активну участь в семінарі з основ медіаграмотності, який провела експертка, головна редакторка газети «Вільне життя»

Дата: 27.10.2021 14:46

Громадські активісти збагатили свої знання з підготовки та висвітлення інформації про свою громадську діяльність не тільки в соцмережах Фейсбук, Інстаграм, Вайбер, а й на офіційних сайтах. Так, як в даний час громадські організації працюють над підготовкою до друку щомісячного буклета «Вісник Усть-Путильської громади», то було дуже доречно отримати консультацію фахівця з даного питання.

Проектна заявка, підтримана в рамках конкурсу «Громадські ініціативи в місцевому самоврядуванні» за проектом «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який в Чернівецькій області реалізує ГО «Товариство Український Народний Дім в Чернівцях» у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE за підтримки #Агентства_США_з_міжнародного_розвитку (#USAID).

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО «Злагода» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.