В Усть-Путильській територіальній громаді відбулася зустріч з експертом Програми DOBRE - Оленою Заворотченко!

Дата: 24.05.2021 21:58

Дана робоча зустріч була першою у компоненті  "Прозорість місцевих бюджетів" Програми " Децентралізація приносить прозорість та ефективність" ( ДОБРЕ) та була присвячена презентації даного напряму, плануванню його реалізації.

Фото без описуФото без опису

Компонент "Прозорості місцевих бюджетів" є вже добре знайомим Усть-Путильській громаді, адже наша громада в минулому була учасником Проекту "Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині" ДІЄМО, в рамках якого вже попередньо розроблялися Бюджети для громадян за 2019-2020 роки, а також успішно впроваджувалися Антикорупційні інструменти та інструменти громадської участі. Нашій громаді безмежно приємно та цікаво знову працювати, співпрацювати в даному компоненті. Оскільки він є надважливим для здійснення Прозорого та відкритого управління громадою, бюджетними коштами та проведення процесу відкритого (прозорого) бюджетування в громаді!