Комісійний виїзд представників Усть-Путильської сільської ради на аварійну ділянку дороги в с. Шпетки!

Дата: 04.02.2021 11:50

02 лютого 2021 року до Усть-Путильської сільської ради надійшло звернення від жителя села Шпетки Усть-Путильської територіальної громади Савчука Анатолія Михайловича, щодо направлення комісії від сільської ради по вирішенню питання належного берегоукріплення дороги, пошкодженої внаслідок стихії червня 2020 року, та земельної ділянки, яка знаходиться під загрозою зсуву, за адресою с. Шпетки, вул. Черемошська, 59. Одночасно дане звернення  направилося до відділу Басейнового управління водних ресурсів міста Чернівці.

У відповідь на звернення громадянина 03 лютого 2021 року представниками Усть-Путильської сільської ради та БУВР міста Чернівці було здійснено комісійний виїзд на аварійну ділянку дороги у складі:

1. Сільського голови – Ілюк Марії Миколаївни;
  2. Заступника начальника відділу БУВР – Рошко Олександра Ярославовича;
  3. Провідного інженера з проектно-кошторисної роботи відділу БУВР міста Чернівці – Боровця Валерія Адамовича;
  4. Адміністрнатора відділу ЦНАП з земельних питань – Ларіон Міли Омельянівни;
  5. Голови постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою – Яків’юка Віктора Івановича;
  6. Депутата Усть-Путильської сільської ради – Кермач Марії Степанівни.

У результаті зустрічі було обговорено альтернативні шляхи подальшого вирішення ситуації. За результатами виїзду комісією складено акт обстеження та готується офіційне колективне звернення Усть-Путильської та Конятинської територіальних громад у вищестоящі органи з питань вирішення даної проблеми.