Увага!!! Карантин!

Дата: 18.03.2020 15:36

Шановні жителі громади з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 до 3 квітня 2020 року на усій території Усть-Путильської сільської ради карантин.

Виконавчим комітетом Усть-путильської сільської ради створено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 16 та 17 березня на засіданні комісії були вирішенні такі питання:

Виконавчому комітету Усть-Путильської сільської ради, КНП «Мариничівська амбулаторія ЗПСМ», відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету, керівникам установ, підприємств, організацій, які розташовані на території громади:

-  заборонити  відвідування закладів освіти її здобувачами;

- перевести діяльність всіх закладів освіти громади в режимі дистанційного навчання;

- додатково наголосити батькам, що діти які перебувають на вимушених       канікулах у зв'язку із введенням карантину повинні перебувати під їх наглядом, обмежити їх перебування у громадських місцях без нагальної потреби для убезпечення їх від можливого зараження коронавірусом COVID-19.

-    заборонити проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 20 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органу місцевого самоврядування;

- призупинити роботу всіх позашкільних гуртків, що діють на території Усть-Путильської сільської ради;

-тимчасово припинити роботу Усть-Путильського ринку, за виключенням торгівлі продовольчими товарами;

- на зазначений період припинити роботу лазні та сауни;

- скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян;

- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень 3 рази на добу,  за можливості здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою квартування;

Закладам які торгують продовольчими товарами, предметами першої необхідності, такі як побутова хімія, засоби особистої гігієни, АЗС, СТО, поштові відділення та аптеки:

- посилити проведення дезінфекційних заходів, проводити щогодинне вологе прибирання та облаштувати пункти гігієни рук шляхом встановлення диспансерів (дозатори) з антисептиком для рук;

- запровадити пропускний режим з метою недопущення скупчення людей у торгових залах та касах ( з розрахунку 20м торгової площі на людину);

- забезпечити дотримання безпечної відстані між клієнтами (1,5—2 метра які стоять в черзі в закладах та при вході до них) та посилити заходи поточної дезінфекції.