Попередження пожеж від необережного поводження з вогнем та куріння!
Дуже великі біди приносять людям пожежі.
Якщо хто-небудь із громадян проявить безпечність, необережність в поводженні із сірниками, опалювальними, газовими чи електричними приладами, не відремонтує завчасно піч чи не почистить від сажі димар, залишить малолітніх діток без догляду — то тоді плоди багатолітньої, клопіткої праці можуть бути в декілька хвилин знищені вогнем. Причини пожеж майже завжди пов'язані з діяльністю людини І в більшості випадків залежать від того, наскільки точно і акуратно виконує він всі протипожежні правила. Аналіз свідчить, що кожна третя пожежа виникає від необережного поводження з вогнем. Однак необережність в поводженні з вогнем допускають не лише малолітні діти. Дуже часто самі дорослі не можуть задуматись над тим, які біди приносить людям необережне поводження з вогнем. Візьмемо, наприклад, сірники. Ми давно до них, звикли і вже не думаємо, що вони можуть стати причиною великого нещастя.
Всім необхідно пам'ятати, що користуватися ними ні в якому разі не можна там, де знаходяться легко горючі матеріали (бензин, газ, папір, тирса, сіно, солома та інше). Трапляється, що при розпалюванні сірника відлітає в сторону запалена голівка, яку не завжди можна помітити. Потрапивши на легкозаймисті матеріали, вона може принести багато біди. Непогашений сірник теж не слід кидати куди завгодно: насамперед необхідно переконатись в тому, що полум'я згасло і тільки потім покласти в безпечне місце чи попільницю.
А скільки нещастя приносять нам безпечні курці. Породжується ця безпечність насамперед зловживанням спиртних напоїв. Нерідко людина на підпитку кидає де попало непогашений недокурок, лягає в постіль із запаленою цигаркою, не підозрюючи і не думаючи за наслідки. Така необережність як завжди закінчується трагедією.
Путильський РС УДСНС України у Чернівецькій області застерігає – будьте обережні, бережіть своє життя.