В Тернополі відбулася друга сесія Школи локальної демократії 2.0

Дата: 04.12.2019 09:05

Фото без опису Фото без опису

“Школа локальної демократії 2.0.” – це 10 Команд змін з об’єднаних громад Заходу України, які на трьох сесіях ознайомляться з кращими практиками місцевого самоврядування, навчаться користуватись інструментами участі мешканців у житті громади та спільно працювати над розвитком території, в якій проживають.

2 грудня 2019 року відбулася друга сесія Школи локальної демократії 2.0. Представники Усть-Путильської ОТГ висловлюють подяку організаторам та модераторам за інформативні лекції і колосальний досвід який вони отримали в результаті другого семінару. Поступово впроваджуватимемо нові інструменти електронної демократії задля покращення функціонування громади та комунікативної складової між органами місцевого самоврядування і громадськістю.