Дата: 07.11.2019 14:13

Одним із пріоритетних завдань соціальної політики є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг, адже ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальні виплати, а насамперед розвинена мережа соціальних послуг, які надаються з урахуванням особливостей і потреб різних категорій громадян.
Децентралізація системи соціального захисту відкриває нові можливості, у рамках якої об’єднані територіальні громади мають відігравати більш активну роль в покращені якості життя громадян, особливо, вразливих груп населення.
З цією метою Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели для представників ОТГ семінар під назвою «Впровадження надання послуг із соціальної підтримки населення на рівні об’єднаних територіальних громад».
Під час обговорення було зосереджено увагу на організації роботи щодо надання соціальних послуг в ОТГ, забезпечення прийому документів на усі види державної допомоги, що надаються населенню, впровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».
Зазначений семінар покликаний виробити єдиний підхід для забезпечення якісного соціального захисту соціально незахищених верств населення.