Характеристика місцевого бізнесу
На території громади здійснюють господарську діяльність близько 89 суб’єктів підприємницької діяльності, в тому числі:
- 70 приватних підприємців (основні напрями діяльності – роздрібна торгівля, обробка лісодеревини, виготовлення брикетів).
- 19 юридичних осіб.
Основою економіки Усть-Путильської громади є лісове господарство, зокрема переробка лісодеревини.
В розрізі підприємств найбільш потужним є ДП «Путильське лісове господарство» та ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп». Серед основних напрямків роботи ДП «Путильське лісове господарство» та ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» є забезпечення захисту, охорони та насадження нових лісів. Підприємства на території громади мають свої пилорами. Хоча кількість лісодеревини з кожним роком зменшується то в цьому є і позитивний момент, оскільки суб»єкти господарювання впроваджують поглиблену переробку деревини, а не реалізовують його кругляком. Ці підприємства має оформлених багато працівників, які сплачують податки в місцевий бюджет.
Також одним з найбільших підприємств де працює багато найманих працівників є «Цех з обробки лісодеревини» ФОП Харченко О.О. (основним напрямком роботи є виготовлення брикетів).
На території громади функціонують 8 магазинів, 2 АЗС, 2 СТО, 2 перукарні, 1 аптека. 1 ФОП займається виготовленням пластикових вікон та дверей. Також в громаді є діючим 1 сільський ринок. Для населення громади і для сусідніх сіл працює відділення «Нова Пошта». Мешканці громади користуються послугами мобільного зв»язку «Київстар» та «МТС»,адже на території громади розташовані вишки даних мобільних операторів.
Підготовлено Центром економічного зростання Усть-Путильської ОТГ в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання» Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини»
ДОВІДКОВО: Центр економічного зростання Усть-Путильської об'єднаної територіальної громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення"