Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

ЯК ШВИДКО ЗАРОБИТИ ГРОШІ — СПОСОБИ ШВИДКОГО ЗАРОБІТКУ

Дата: 12.03.2019 13:50
Кількість переглядів: 6985

Практично всі, хто вирішує почати заробляти гроші в областях за межами свого звичного робочого місця, плекають надії, що у них це вийде легко і швидко. До того ж Інтернет просто усипаний численними оголошеннями, які обіцяють швидку і дуже великий прибуток будь-якого.

Відразу варто сказати, що швидко заробити непогані гроші можливо, однак для цього потрібно:

  • певні знання та вміння, які є затребуваними у інших людей;
  • комерційна жилка, високий рівень комунікабельності та вміння знаходити спільну мову з будь-якою людиною.

Якщо один з цих пунктів підходить вам, то можете розраховувати на непоганий заробіток найближчим часом. Але не потрібно думати, що ці гроші дістануться вам легко – доведеться потрудитися і витратити чимало часу.

При бажанні заробити гроші як можна швидше потрібно дотримуватися простих правил:

  • не винаходити велосипед – використовувати вже напрацьовані і перевірені методи заробітку;
  • не зациклюватися на картки, які не спрацювали способи і йти далі;
  • не витрачати час на обдумування, а робити.

 

Серед можливих способів швидкого заробітку можна виділити наступні:

  • продаж непотрібних речей;
  • посередницькі послуги по продажу послуг і товарів;
  • проведення навчання і консультацій;
  • надання платних послуг в Інтернеті;
  • участь у партнерських програмах;
  • розміщення реклами в мережі;
  • перепродаж об'єктів Інтернету.

 

Одним з найпростіших способів отримати гроші тут і зараз, не вкладаючи власні кошти, — це розпродаж речей, які з якихось причин вам не потрібні.  

Продавати можна все, що завгодно – одяг, стару техніку, меблі, книги, диски і так далі. Для цього необхідно провести ревізію всіх непотрібних речей, а потім об'єктивно оцінити їх якість і можливий попит.

Можна подивитися в магазинах або у мережі Інтернет, скільки коштує аналогічна річ схожої якості, щоб приблизно визначити вартість. Адже якщо завищити ціну, ніхто не купить пропонований вами товар. А при дуже низькій пропонованої вартості ви втратите потенційний прибуток.

Способів продати те, що не потрібно вам, але, можливо, є вкрай необхідною річчю для когось іншого, існує маса.

Ось найкращі:

  • Комісійні магазини. Якщо у вас набралося відразу багато непотрібних речей, можна здати їх оптом в комісіонку. Сьогодні існують спеціалізовані магазини, що продають ту чи іншу категорію товарів. Це може бути одяг, техніка, книги. У цьому випадку ви позбавляєте себе від витрати часу на пошуки покупців та розміщення реклами, однак втрачаєте в грошах – комісіонки беруть за свої послуги близько 20 відсотків від вартості проданих речей. До того ж оплату ви отримаєте після продажу товару. Зате тут ви отримаєте максимально об'єктивну оцінку вартості ваших речей.
  • Стару техніку можна продати прямо магазинах, в тому числі онлайновим, які займаються скупкою б/у апаратури. У цьому випадку ви відразу одержите гроші, вам не доведеться чекати. Але тут зазвичай беруть техніку не старше двох років, що користується стабільним попитом.
  • Якщо немає бажання користуватися послугами посередників, можна розмістити оголошення. Зараз існує велика кількість газет, наприклад «З рук у руки», де можна безкоштовно розмістити оголошення про продаж чого-небудь. Як не дивно, цей дідівський спосіб все ще є дієвим.
  • Також можна розклеїти оголошення про продаж самостійно. Зробити макет і роздрукувати його на принтері або ж написати від руки не складе особливої праці. Хоча подібні оголошення досить швидко зривають, є шанс, що його встигнуть побачити ті, кого ваш товар може зацікавити.
  • Спосіб, аналогічний двох попередніх варіантів — розміщення оголошень на безкоштовних дошках в Інтернеті.У цьому випадку ви отримаєте доступ до величезної кількості потенційних покупців, які цілеспрямовано шукають саме товар тієї категорії, який ви пропонуєте. І якщо викласти гарне фото і написати цікавий, емоційно наповнений текст, можна виділити ваше оголошення серед сотень схожих. Одна з найпопулярніших майданчиків для продажу чого-небудь у мережі – це «OLX». Однак потрібно уважно читати умови розміщення оголошень, як на цій дошці, так і на схожих. Справа в тому, що на безкоштовне розміщення діє безліч обмежень, вітається оплата реклами вашого оголошення. А реклама на популярних майданчиках може обійтися дуже недешево, звівши нанівець весь прибуток від продажу.
  • Розміщення оголошень в соцмережах також допоможе продати ваші речі. Ви можете запостити інформацію про продаж на своїй сторінці, так і в спеціалізованих групах, де є велика кількість передплатників. Як правило, такі оголошення безкоштовні, але кількість їх в день може бути обмеженим, причому мова йде про всіх оголошеннях, які подаються не тільки вами, але й іншими людьми.
  • Ну і, нарешті, найпростіший спосіб – попросити знайомих і родичів дізнатися, чи не потрібні їм або їх знайомим продавачі вами речі. Подібне сарафанне радіо дуже добре зарекомендувало себе в продажах і не зажадає від вас практично ніяких зусиль.

Як видно, способів продати непотрібну річ існує безліч, від вас буде потрібно тільки час. А в процесі ви отримаєте певні навички продажу, які, безсумнівно, знадобляться вам в майбутньому…

 

Підготовлено в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення  для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом  та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»  Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь