Успішність бізнесу Валерія Вдовиченка

Дата: 17.12.2018 13:23

Валерій Вдовиченко – приватний підприємець, який у 2007 році ризикнув

створити власний бізнес. Зараз він власник

торгівельної точки (ларьок) в селі Петраші.

– Дуже цікаво як виникла ідея свого власного бізнесу?

Моя справа – це ларьок з продуктами. Магазину в селі не було, а за хлібом чи іншими продуктами жителі села ходили через річку до магазину в Івано-Франківську область чи доїжджали до сусідніх сіл де були магазини. Ми розуміли,що населення в селі небагато, великого доходу не буде,  але товари першої необхідності потрібні всім.

– Як Ви починали свій шлях, можливо хтось допоміг започаткувати власну справу, батьки чи друзі?

Відразу хочу сказати, що я і моя дружина з простої сім’ї, у якій допомогти могли хіба лише порадами. Багато працювали, відкладали кошти і саме за ці, зароблені власною працею кошти разом з  друзями - сім'єю Григоряків започаткували свій бізнес. Багато чого довелося пройти, але це тільки загартовувало.

– Яка була сума вкладення у бізнес?

Якщо цікавить яка це була сума, то зараз і не згадаю.

– У вас працюють наймані працівники?

Бізнес у нас невеликий,винаймати продавців не вигідно,справляємось самі.

– Як доставляється товар у ваш ларьок?

Спочатку за товаром ми їздили до Чернівців на «Калинівський ринок», а в даний час маємо укладені договори з різними фірмами які доставляють нам замовлений товар.

– Які плани на майбутнє?

Працюємо і будемо працювати. Плануємо розвивати бізнес у цьому ж напрямку. Оскільки товаропотік збільшується, виникла потреба збільшити приміщення, тому біля ларька будуємо магазин у якому буде відділення і промислових товарів.

– Які основні правила Вашого успіху?

Бути чесними і привітними з собою і оточуючими, ставитися до людей так,як би хотілося щоб ставилися до вас, ставити перед собою цілі та йти вперед і тільки вперед.

– Дякую за розмову. Бажаю Вам всього найкращого, якомога більше клієнтів!

Стаття підготовлена в межах проекту ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" в рамках ініціативи "Мери за економічне зростання"