«Електронний кабінет безробітного» - новий сервіс служби зайнятості для шукачів роботи

Дата: 27.08.2018 16:54

ПРЕС-РЕЛІЗ

У серпні 2018 року на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості почав діяти «Електронний кабінет безробітного», цим сервісом вже скористалися 86 буковинців. Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

«Електронним кабінетом безробітного» можуть скористатися не лише зареєстровані безробітні, але і зайняті особи та шукачі роботи. Тут можна створити власне резюме, знайти підходящу роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету може дистанційно  переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи та записатися на ті з них, що зацікавили.

Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple. Скористатись сервісами можна за посиланням https://chn.dcz.gov.ua

Найбільше зареєстрованих шукачів роботи у м.Чернівці, м.Новодністроськ та  Путильському районі.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості