Активність громадян - запорука успіху

Дата: 07.12.2017 21:08

30 листопада 2017 року в бібліотеці с. Усть-Путила відбувся тренінг «Залучення громадян до процесу розроблення та ухвалення рішень в громаді". Захід проходив в рамках реалізації проекту „Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (ПУЛЬС), що виконується Асоціацією міст України у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
          Адже діяльність органів місцевого самоврядування повинна орієнтуватися на інтереси людей, а без самих людей це зробити неможливо. Тому суспільно-активна громада – це запорука успіху самої громади.
       Тренінг проводила громадський активіст, голова ГО «Злагода» Антоніна Скидан, яка відзначила особливу роль громадян в прийнятті рішень в громаді. Учасники тренінгу дізналися про інструменти та способи залучення жителів до роботи органів місцевого самоврядування, обговорювали ефективні шляхи вирішення проблем та навчалися вмінню самоорганізовуватися для розв'язання наявних проблем.
       Результатом тренінгу стала обізнаність та усвідомлення жителями своєї відповідальності за процес управління та його наслідки, підвищення рівня їхньої активності, а в майбутньому – прискорений розвиток громади завдяки кращому використанню її людських ресурсів.