З Днем гідності та свободи!

Дата: 21.11.2023 08:49

21 листопада ми відзначаємо День гідності та свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Вони не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрували бажання жити у вільній та демократичній державі.

Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.