Як отримати мікрогрант: фахівці служби зайнятості консультують онлайн

Дата: 29.06.2023 09:36

До уваги бажаючих отримати мігрогрант на запуск нового або розвиток діючого бізнесу.

Фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості в онлайні проводять  консультування  всіх бажаючих отримати мігрогрант в рамках урядової програми єРобота «Власна справа» та «Грант для ветеранів».

та допоможуть відпрацювати  практичні навики складання бізнес-плану.

Консультування  відбуватиметься на постійній основі щовівторка з 10.00 до 12.00 та щочетверга з 14.00 до 16.00.

Щочетверга з 14:00 до 16:00 та щовівторка з 10:00 до 12:00.

Зареєструйтеся тут.

Приєднайтеся до онлайн-зустрічі за посиланням.

Також отримати інформацію можна за телефоном 066 49 23 987, який працює з 8:30 до 17:00, або у Telegram «Підтримка ДЦЗ#Чернівці».

Нагадуємо, що подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту єРобота можна прямо зараз через портал Дія. Детальна інформація щодо умов програми «Власна справа» знаходиться тут.

З інформацією про нову урядову програму, яка стартувала 10 квітня поточного року для ветеранів та їх подружжя, можна ознайомитись також на нашому порталі у розділі «Грант для ветеранів». Єдина умова всіх програм - це створення нових робочих місць, що сприятиме прискоренню відновлення економіки України.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримкиФото без опису