УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 15.05.2023 12:51

Усть-Путильська сільська рада повідомляє, що від 20 лютого 2023 року відділом з питань соціального захисту населення, які  забезпечують збір та узагальнення інформації у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці щодо надавачів соціальних послуг, а також надавачам соціальних послуг більше не потрібно подавати таку інформацію до Мінсоцполітики. Відтепер реєстратори з використанням програмних засобів ЄІССС самостійно здійснюють внесення інформації про надавачів соціальних послуг до розділу про надавачів соціальних послуг Реєстру.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України “Про соціальні послуги” надавачі соціальних послуг -  юридичні особи та фізичні особи - підприємці, включені до розділу "Надавачі соціальних послуг" Реєстру.

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці, що надають соціальні послуги, обов’язково подають:

• заяву надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 3;

• перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання за формою згідно з додатком 4;

• відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності).

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці крім документів/відомостей, за бажанням подають:

• копії штатного розпису надавача соціальних послуг і трудових договорів з найманими працівниками;

• копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації (за наявності), атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників;

• копії посадових інструкцій працівників;

• копії особистих медичних книжок працівників;

• довідку територіального органу ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

• копію документа, що підтверджує право власності на приміщення або на право користування приміщеннями, які будуть використовуватися для надання соціальних послуг;

• висновок фахівця з питань технічного обстеження будівель і споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, про відповідність приміщення ДБН В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення”. У разі наявності у зазначеному висновку інформації про неможливість повністю пристосувати об’єкти надавача для потреб осіб з інвалідністю додатково подається інформація засновника (власника) надавача за погодженням із громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю про забезпечення розумного пристосування відповідних об’єктів згідно з частиною другою статті 27 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”.

Суб’єкт реєстрації – Усть-Путильська сільська рада.

Реєстратор – Кочерган Ярослава Михайлівна, головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення, телефон  0977149045

Уповноважена особа суб’єкта реєстрації – Кочерган Ярослава Михайлівна, головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення, телефон  0977149045;

Адреса прийому документів від надавачів соціальних послуг для внесення до Реєстру: Відділ з питань соціального захисту населення Усть-Путильської сільської ради (вул. Центральна, 50,  с. Усть-Путила).