«Єдиний урок з безпеки»

Дата: 26.09.2022 10:39

Фото без описуЗ метою проведення інформаційно-профілактичних заходів у закладах  освіти рятувальниками Вижницького РВ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області спільно із працівниками Вижницького РВ поліції ГУ НП в Чернівецькій області та спільно із педагогічними працівниками Підзахаричівського НВК, Розтоківського ЗЗСО , Усть-Путильського ЗЗСО, Мариничівського НВК, Розтоківського ЗДО, Усть-Путильського ЗДО проведено  профілактичний захід «Єдиний урок з безпеки» та роз'яснено дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки.

Під час проведення  заходу присутнім було наголошено на порядку дій під час оголошення сигналів цивільного захисту (повітряна тривога, хімічна загроза, радіаційна небезпека). Також присутнім було наголошено на правилах пожежної безпеки в закладах освіти, побуті та на відкритих територіях. Проведено інструктажі, щодо порядку дій на випадок виникнення пожежі. Окремо було розглянуто питання, щодо порядку дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Начальник відділу освіти, культури,

молоді і спорту

Усть-Путильської ТГ                                                        Ірина ПОЛІНЧУК