Про виробничий травматизм в області за 7 місяців 2022 року!

Дата: 17.08.2022 11:53

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: у липні 2022 року  на підприємствах Буковини   зафіксовано 3 нещасні випадки, один  із яких - зі смертельним наслідком.

Випадок виробничого травматизму з летальним наслідком  мав місце у нафтохімічній промисловості.

Випадки загального виробничого травматизму трапилися у сільському господарстві та соціально-культурній сфері.

Загалом з початку року  на підприємствах, в установах, організаціях регіону зафіксовано 21 нещасний випадок, три з яких - зі смертельними наслідками.

Нещасні випадки зі смертельними наслідками мали місце на підприємстві пошти та зв’язку,   нафтохімічної промисловості, соціально-культурної сфери.

Найбільша кількість нещасних випадків загального травматизму в області задокументовано у соціально-культурній сфері, загалом - 9.

По два нещасні випадки зафіксовано у харчовій промисловості та на автомобільному транспорті.

По одному нещасному випадку загального травматизму мали місце у торгівлі, галузях легкої та  газової промисловості, на підприємстві лісового господарства,  у машинобудуванні.

Актуальна інформація, як працювати безпечно - на порталі Держпраці:  https://pratsia.in.ua