Активна співпраця громади з Агенцією розвитку громад Буковини

Дата: 18.07.2022 09:49

Усть-Путильська громада стала однією з перших в Чернівецькій області, яка почала приймати українців з охоплених війною територій. Нині майже 280 людей залишається в громаді. Наразі понад 73 внутрішньо переміщених осіб перебуває у тимчасових притулках на базі комунальних закладі, зокрема 28 дітей віком до 17 років. Громада за підтримки партнерів продовжує робити все можливе, аби створити належні умови проживання для людей.

Усть-Путильська громада як бенефіціар проекту «Оперативне забезпечення потреб громад Чернівецької області щодо прийому внутрішньо переміщених осіб», який впроваджується Агенцією розвитку громад Буковини за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу інформує, що побутова техніка, отримана в межах проекту, встановлена у місцях тимчасового перебування ВПО, а саме:
1. Підзахаричівський старостат (заклад дошкільної освіти): машинка пральна WHIRLPOOL FW SF 6105WUA – 1 шт;
2. Мариничівський НВК «Родина» (інтернат): машинка пральна SAMSUNG WW10t754cbh – 1 шт;
3. Жіночий клуб «Посмішка щасливої жінки»: плита електрична настольна двохкомфорна – 1 шт, пічка мікрохвильова PRIME TECHNICS 20711 kb – 1 шт, електрочайник – 1 шт;
4. Усть-Путильський ЗЗСО І-ІІ ст.: праска – 1 шт, гладильна дошка – 1 шт, сушка для одягу звичайна – 2 шт.;
5. Усть-Путильський ЗДО: праска – 1 шт., гладильна дошка – 1 шт., сушка для одягу звичайна – 2 шт.

Це дає змогу забезпечувати базові санітарно-гігієнічні потреби людей, які опинились в надзвичайно складних життєвих обставинах.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні