Фонд соціального страхування України адаптував свою роботу в умовах воєнного стану!

Дата: 30.05.2022 09:18

Уже три місяці Україна живе в умовах воєнного стану. Війна внесла корективи у всі напрями діяльності Фонду, в тому числі стосовно роботи з профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Вижницьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області (далі – Вижницьке відділення управління) організовано роботу щодо налагодження співпраці з підприємствами, які за програмою релокації перемістили своє виробництво із зони бойових дій на територію Вижницького району. За сприяння місцевих громад встановлюється наявність переміщених підприємств, налагоджується контакт із ними. У травні в.о. начальника Вижницького відділення управління Ігор Тимик та страховий експерт з охорони праці Омелян Семирозум провели консультативні бесіди з представниками підприємств, які переїхали із зон бойових дій на територію Вижницького району за програмою релокації підприємств, щодо налагодження системи управління охороною праці на підприємствах:

- 12.05.2022, ТОВ "Славененергопром" (виробництво електроустаткування), в.о. директора Москаленко О.;

- 13.05.2022, ТОВ "Сімплдім" (виготовлення модульних будинків), в.о. директора Кошовий О., м. Вижниця;

- 13.05.2022, ТОВ "Укрледлайт" (виготовлення ледсвітильників), в.о. директора Леванець М., м. Вижниця.

Представникам підприємств надано контактну інформацію для подальшої співпраці в цих питаннях із Вижницьким відділенням управління.

Проведено консультативну бесіду з директором Берегометського політехнічного технікуму щодо набору груп та проведення навчання з охорони праці (на платній основі) відповідних спеціалістів підприємств, організацій, установ.

Для страхувальників, застрахованих осіб та потерпілих на виробництві, які постійно чи тимчасово перебувають на території Вижницького району, нагадуємо контакти відділення:

м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел.: (03730) 2-22-52, 2-34-00

смт Путила, вул. Українська, 146, тел. (03738) 2-17-77.

В.о.начальника Вижницького відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

в Чернівецькій області                                                                                                      Ігор Тимик