Відбулось урочисте відкриття новозбудованого Усть-Путильського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Усть-Путильської сільської ради Вижницького району в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Дата: 14.02.2022 10:58

Святковий захід відвідали: заступник голови обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Сакрієр, голова районної державної адміністрації Михайло Чорней, заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Іліщук, помічник-консультант народного депутата України Максима Заремського - Оксана Порох, помічник-консультант народного депутата України Олени Лис - Клим Руслана,  депутати та представники політичної партії «Слуга народу».

Святковий захід розпочався з виступу учнів та офіційного перерізання блакитної стрічки після чого всіх присутніх було запрошено всередину школи для проведення молебню та освячення новозбудованої школи.

Успішна реалізація цього проекту відбулась завдяки активній позиції і прагненню влади. Завдяки підтримці Президента України Володимира Зеленського, адже новозбудований заклад освіти - це частинка масштабного проекту «Велике будівництво». Тож результат який ми маємо можливість сьогодні побачити не було б реалізовано без  спільних зусиль владних інституцій з керівництвом та  працівниками закладу освіти і звісно без жителів громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У новій школі зможуть навчатися 240 учнів. Тут є актова, спортивна та гімнастична зали, майстерні, харчоблок із новим обладнанням. Приміщення звели, врахувавши вимоги доступності, тут облаштували пандуси та ліфт.

Дякуємо всім гостям та присутнім на заході, який є знаковим та надзвичайно важливим для Усть-Путильської громади!