Дитячі ігрові майданчики – для чотирьох сіл Усть-Путильської громади!

Дата: 05.12.2021 08:53

Сучасні дітлахи – кмітливі та винахідливі непосиди. Та в гірських селах майже немає ігрових майданчиків, де б хлопчики й дівчатка могли проводити вільний час зі своїми батьками, бабусями чи дідусями. Тож цього року народний депутат України МАКСИМ ЗАРЕМСЬКИЙ спрямував 200 тис. грн субвенції на соціально-економічний розвиток Усть-Путильської громади для придбання та установлення дитячих майданчиків у селах Підзахаричі, Розтоки, Мариничі й Усть-Путила. Наразі триває тендерна процедура закупівлі дитячих майданчиків.

Голова Усть-Путильської громади Марія Ілюк щиро дякує народному депутату України Максиму Заремському та його команді за підтримку та реалізацію багатьох важливих проектів.

Протягом 2021 р. Усть-Путильська громада отримала 1 млн 100 тис грн завдяки сприянню народного депутата України Максима Заремського.

Оксана ПОРОХ, помічник-консультант народного депутата України Максима Заремського.

Слідкуйте за публікаціями команди Максима ЗАРЕМСЬКОГО. Періодично інформуватиму громадськість про хід проведених робіт на офіційному сайті та в соцмережі.

#КомандаЗаремського Пишаюся нашою командою.

Працюємо для людей та високогірних громад Буковини.