В Усть-Путильскій ТГ за підтримки Програми DOBRE буде встановлено 4 дитячі майданчики!

Дата: 15.11.2021 14:18

В рамках та за підтримки Програми DOBRE  в Усть-Путильській територіальній громаді відбувається реалізація Швидкого гранту – встановлення 4-х дитячих майданчиків задля забезпечення корисного проведення дозвілля дітками та їх батьками. Так, як на території громади ігрові майданчики для дітей дошкільного та раннього шкільного віку з вільним доступом відсутні.

Даний проект відповідає програмі Соціально-економічного розвитку Усть-Путильської сільської ради на 2021 рік. Операційна ціль 3.8. Розвиток фізичної культури і спорту. Завдання 3.8.2. Формування системи дитячого фізичного виховання; 3.8.8. Будівництво спортивних та ігрових майданчиків на території громади.

Реалізація проекту знаходиться на стадії завершення та доопрацювання. Планується доукомплектувати майданчики пісочницями, лавочками та сміттєвими урнами!

Висловлюємо слова подяки не байдужим та активним жителям громади за те, що долучилися до реалізації проекту. Ваша праця – це дорогоцінний вклад в життєдіяльність та розвиток громади. Ви реальний приклад того, як необхідно долучатися до покращення життя в громаді в цілому!

Про подальший хід реалізації проекту буде поінформовано додатково.