Результати голосування за Молодіжний проект Усть-Путильської ТГ!

Дата: 01.06.2021 13:30

З 14.05.2021 р по 31.05.2021р в Усть-Путильській ТГ проводилось голосування серед молоді (включно з онлайн) за молодіжний проект. В опитуванні взяло участь 176 молодих людей віком 14-35 років, що становить 14,3 % загальної кількості молоді в громаді.

Результати опитування наступні:

За результатами голосування визначено 3 кращих ідеї молодіжних проектів для молоді громади.

1. Фотозони у селах громади: «Я люблю Усть-Путилу»

«Я люблю Мариничі»

«Я люблю Розтоки»

«Я люблю Підзахаричі» (58%, 102 відповіді)

Великою проблемою громади є відсутність місць відпочинку для молоді.

Фотозона у кожному селі стане чудовим вирішенням проблеми, оскільки включатиме в себе туристичну локацію, місце відпочинку, стане місцем згуртування молодих людей різного віку, а це в свою чергу сприятиме промоції громади у соцмережах, підвищенню туристичного потенціалу.

2. Коворкінг-зона (Молодіжний хаб) у приміщенні бібліотеки села Усть-Путила (26,7%, 48 відповідей)

Молодь села не має місця, де би можна було зібратися для проведення занять неформальної освіти (тренінгів, семінарів, майстер-класів); засідань Молодіжної Ради.

Молодіжний хаб стане чудовим місцем для самоорганізації активної молоді громади.

3. Облаштування кемпінгу у селах громади (20,5%, 36 відповідей)

Кемпінг у селах ТГ вирішить одразу багато проблем:

- Забезпечення умов для здорового способу життя, фізичного розвитку, патріотичного виховання (можна проводити різні спортивні заходи та змагання);

- Створення умов для організації культурно відпочинку і дозвілля молодих сімей з дітьми;

- Залучення туристів у громаду, промоція ТГ у соцмережах.

Не менш важливими залишаються проблеми встановлення дитячого майданчику, спортивної зони та облаштування туристичних маршрутів.