Робочий візит представників компоненту "Оцінка управління фінансами" Програми USAiD #DOBRE до Усть-Путильської територіальної громади!

Дата: 26.05.2021 20:56

26 травня 2021 року відбулася презентаційна зустріч експертів з фінансового управління Програми DOBRE - Ольгою Шубіною та Ігорем Дорошем та представників Усть-Путильської територіальної громади! Головною метою візиту було презентування результатів проведеного фінансового аудиту по Усть-Путильській територіальній громаді.

Фото без описуВ рамках зустрічі вдалося попрацювати над сильними та слабкими фінансовими сторонами громади, отримати відповіді на запитання, отримати консультаційну допомогу та накреслити подальші завдання для сталого фінансового та економічного розвитку громади!

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Усть-Путильська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.