20-21 травня в м. Чернівці відбувся 2-денний тренінг в рамках Програми USAiD DOBRE з компоненту "Покращення послуг в громадах".

Дата: 24.05.2021 21:37

Фото без описуПротягом двох днів представники громад-учасниць 4 когорти Програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"  (DOBRE) навчалися проведенню опитування серед жителів громади та залученню громадськості до прийняття участі в житті громади. Захід проводився за участі експертів з розвитку місцевого самоврядування - Максима Бурдавіцина та Олександра Муратова.

Також було обговорено, як визначити пріоритетні послуги в громадах, які з них потребують першочергового вирішення. Громади змогли ознайомитися з позитивними та корисними практиками інших громад, отримавши дорогоцінний досвід з реалізації аналогічних проектів. Під час тренінгу не  мало уваги було приділено написанню проектної заявки та створенню Плану покращення послуг в громадах.

Попереду на громади чекає плідна, корисна співпраця з експертами Програми, впровадження цікавих і важливих проектів та отримання бажаного результату по завершенню!