Щодо терміну дії закордонного паспорта!

Дата: 19.05.2021 09:14

Довгоочікувана літня відпустка за кордоном може завершитися не почавшись просто під час перетину кордону. І все через неуважність мандрівників і таку «дрібницю», як термін дії паспортного документа. Адже популярні туристичні країни нерідко вимагають наявного паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що дійсний на дату в'їзду не менше ніж подальших 6  місяців.

Звертаємо увагу мешканців Чернівецької області, що згідно вимог міграційного законодавства, українці можуть одночасно мати два паспорта для виїзду за кордон. Скористайтеся цією перевагою, щоби уникнути будь-яких неприємностей на кордоні та подбайте завчасно про оформлення паспорта громадянина України для виїзду для себе та своїх дітей.

Нагадуємо, що термін дії документа для осіб від 16 років та старше складає 10 років, для неповнолітніх осіб – 4 роки.

Плануючи поїзду за кордон на конкретну дату, майте на увазі, що строк виготовлення паспорта у звичайному режимі складає до 20 робочих днів, у терміновому – до 7 робочих днів.

Записатися в чергу на конкретну дату за допомогою онлайн-сервісу можна тут: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

Бажаємо гарної відпустки!

Управління ДМС у