Благодійна акція "Паска в кожен дім"

Дата: 29.04.2021 09:40

У ці передсвяткові дні кожна людина готується до свят. Але на жаль не кожен має можливість спекти домашню випічку, пасочку. У всіх по різному: в когось скрутне матеріальне становище, хтось пенсіонер який зводить кінці з кінцями, а хтось взагалі  з обмеженими фізичними можливостями. Тому ми вирішили долучитися до добрих справ і організували невеличкі передсвяткові  пакуночки для двадцяти п’яти громадян сіл Усть-Путила, Шпетки, Бісків.

Хочеться щиро подякувати всім небайдужим хто відгукнувся на наше прохання і допоміг матеріально, а саме:

-Яківюку Віктору Івановичу – лісничому Усть-Путильського лісництва;

Підприємцям – Боцвину Івану Васильовичу, Петращук Марії Гаврилівні, Штефуряку Миколі Андрійовичу, Боцвину Івану Федоровичу, Мігуца Василині Танасіївні, Савчук Павліні Василівні, Яковійчуку Миколі Кузьмовичу, Герман Ларисі Михайлівні, Томюку Юрію Михайловичу, Шпетко Світлані Омельянівні.

Апарату сільської ради, фінансовому відділу, бухгалтерському відділу, відділу ЦНАП .

Від щирого серця дякуємо Вам за допомогу і хочемо побажати Вам міцних сил і відмінного здоров'я, незмінного щастя в житті і прекрасного настрою душі. Дякую за доброту Вашого серця і негайний відгук на наш заклик про допомогу.  Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису