У зв’язку з травневими святами змінено режим роботи УДМС у Чернівецькій області!

Дата: 28.04.2021 13:22

Звертаємо увагу буковинців, а також іноземців та осіб без громадянства, що у травні зазнає змін режим роботи УДМС у Чернівецькій області.

Так, у зв’язку з відзначенням Великодня та Дня праці обласний апарат та районні структурні підрозділи УДМС у Чернівецькій області не працюватимуть 1, 2, 3 та 4 травня. Передсвятковий робочий день 30 квітня в Управлінні (м. Чернівці, вул. Шептицького, 25) та в Чернівецькому МВ УДМС у Чернівецькій області . Чернівці, вул. Руська, 248-М) триватиме з 09.00 до 15.45, в районних структурних підрозділах – з 09.00 до 17.00.

У зв’язку з відзначенням Дня Перемоги працівники обласного апарату та Чернівецького МВ УДМС у Чернівецькій області не працюватимуть 8, 9 та 10 травня, працівники районних структурних підрозділів не працюватимуть 9, 10 та 11 травня. Передсвятковий робочий день 8 травня в районних структурних підрозділах триватиме з 09.00 до 15.45.

Управління ДМС у

Чернівецькій області