Усть-Путильська сільська рада долучилася до акції «Чисті узбіччя»!

Дата: 22.04.2021 16:08

Фото без описуФото без опису

Працівники сільської ради розпочали свою роботу з найбільш проблемної ділянки - села Бісків, адже саме тут розташоване сміттєзвалище!

Хочемо висловити щирі слова подяки небайдужим та активним жителям Усть-Путильської територіальної громади, а саме Боцвину Івану Федоровичу за паливо для техніки та підтримку робочого процесу, Яківюку Василю Власовичу за фінансову підтримку, Кочергану Андрію Івановичу за плідну та умілу працю технікою, Штефуряку Павлу Васильовичу за організацію технічного супроводу та допомогу. Саме завдяки співпраці та згуртованості можна досягнути вражаючих результатів!

Тож не будьмо байдужими, прибираймо узбіччя, подвір’я, галявини та прилеглі території домогосподарств! Маленький внесок кожного допоможе очистити громаду в цілому!