В Усть-Путильській ТГ відбулася зустріч з представниками місцевого бізнесу!

Дата: 11.03.2021 15:23

Надати імпульс до росту місцевого бізнесу, сприяти прозорій та ефективній співпраці - основне завдання спроможної та перспективної територіальної громади. Саме задля цього 9 березня 2021 року відбулася комунікативна зустріч спеціалістів громади на чолі з сільським головою Марією Миколаївною Ілюк та представниками місцевого бізнесу.

Метою зустрічі було налагодження співпраці "Влада-Бізнес" в громаді, формування сприятливого бізнес-середовища та захисту інтересів його представників.

Для якіснішої комунікації в рамках зустрічі було проведено спеціальну реєстрацію контактних даних та надано контактні дані представників громади задля подальшого консультування підприємців з питань, які виникають в процесі здійснення підприємницької діяльності. Кожному з присутніх було роздано інформаційні матеріали щодо  ознайомлення та подальшого використання в роботі.

Підприємців націлювали на те, щоб всі суб’єкти підприємницької діяльності були зареєстровані та діяли у правовому полі. Окремо було піднято тему благоустрою громади. Представники бізнесу підтримали ідею щодо відповідальності за порядок та чистоту на прилеглій ділянці торгових точок або ж іншого підприємства. Також було наголошено на обов'язковості  оформлення трудових відносин з працівниками та своєчасної сплати податків.

Дякуємо всім підприємцям за активний діалог та свідому громадську позицію! Лише об'єднавшись ми зможемо захистити наші спільні пріоритети та прагнення до гідного життя кожної людини в громаді!

Як наголосила сільський голова Марія Миколаївна Ілюк: "Успіх громади у Ваших працьовитих руках!"