До Усть-Путильської ТГ з ознайомчим візитом завітали - керівник Програми DOBRE Браян Кемпл, регіональний менеджер Програми Дмитро Коваль та ментор Програми Євгенія Велегура.

Дата: 26.02.2021 13:32

25 лютого 2021 року до Усть-Путильської ТГ з ознайомчим візитом завітали представники Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)  - керівник Програми Браян Кемпл, регіональний менеджер Програми Дмитро Коваль, ментор Програми  Євгенія Велегура. Фото без опису

Першим етапом зустрічі стало знайомство представників Програми з керівництвом громади та загальне презентування Усть-Путильської територіальної громади.

В рамках візиту вдалося поспілкуватися про перші кроки подальшої роботи в Програмі, перші спільні проекти та вже готові надбання громади.

Наступним етапом стало знайомство представників Програми з Центром наданння адміністративних послуг, Поліцейською станцією, Усть-Путильською ДМШ, Музеями Ксенії Колотило  та декоративно-прикладного мистецтва в с. Підзахаричі.

Усть-Путильська громада висловлює щирі слова подяки представникам Програми за візит, отримані позитивні емоції та додаткову мотивацію ще краще працювати на благо і розвиток громади!

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі, задля оцінки в подальшому реалізованих проектів у рамках Програми DOBRE!

Зустріч проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Усть-Путильська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.