4 та 5 лютого 2021 року відбувся робочий візит представника програми DOBRE Назара Глинського в Усть-Путильську ТГ з питань Аналізу умов місцевого розвитку, подальшого стратегічного планування на розробки Стратегії розвитку Усть-Путильської громади!

Дата: 05.02.2021 13:33

Початковим етапом робочої зустрічі стало знайомство з експертами компонентну "Аналіз умов місцевого розвитку" програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (програма DOBRE)" Назаром Глинським - офлайн та польським експертом компоненту  Войцехом Одзімеком (Краків, Фундація Розвитку Місцевої Демократії - FRDL) - онлайн.

Наступним етапом стали комунікативні зустрічі експерта з представниками суспільно-важливих сфер Усть-Путильської територіальної громади, а саме: представниками громадськості, депутатського корпусу та виконавчих органів ради, освіти,  культури, охорони здоров'я, громадськими активістами. Дані, отримані у результаті робочого візиту стануть основою проведення Аналізу умов місцевого розвитку , стратегічного планування в громаді та в подальшому розробки Стратегії розвитку Усть-Путильської теритріальної громади.

Хочемо подякувати Назару Глинському за отримані нові знання, досвід, менторську підтримку та корисні поради.

Ми впевнені, що подальша плідна співпраця принесе бажаний результат!