Ура! Усть-Путильську ТГ відібрано для участі у Програмі #DOBRE

Дата: 22.12.2020 14:37

22 грудня 2020 року відбулося офіційне оприлюднення результатів відбору 25 громад-заявників з 96  в трьох нових областях Запорізькій, Чернігівській та Чернівецькій задля співпраці у рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" #DOBRE, що виконується Глобал Комюнітіз. В подальшому між громадами та представниками  Програми DOBRE, що виконується Глобал Комюнітіз буде підписано Протокол про подальшу співпрацю. Хочемо подякувати представникам та організаторам Програми DOBRE, програмним спецілістам та екпертам Програми з якими Усть-Путильська сільська рада співпрацюватиме в польшому за те, що відібрали Усть-Путильську ТГ для участі. З своєї сторони надіємося, що зможемо виправдати всі сподівання та завдання, що покладатимуться на громаду в подальшому так, як наша громада поділяє принципи відкритості та залучення громадян в процес управління громадою.