Обстеження аварійно-відновлювальних робіт

Дата: 21.12.2020 15:05

У неділю 20.12.2020 року Усть-Путильський сільський голова Марія Миколаївна Ілюк провела обстеження виконання аварійно-відновлювальних робіт на об'єктах хутора Білий Потік с. Петраші Усть-Путильської територіальної громади.
          У обстеженні прийняли участь перший заступник голови Путильської РДА Іліщук Анатолій Олексійович, інженер з технічного нагляду Вижбовський Петро Тадеушович, представник підрядної організації БФ «Західбуд» Маковійчук Віктор Васильович, спеціалісти та депутати Усть-Путильської сільської ради, місцеві мешканці.

Із резервного фонду державного бюджету України виділено на проведення аварійно-відновлювальних робіт (капітальний ремонт):
-  вул. Гірська с.Петраші хутір Білий Потік – 6147,691 тис.грн.;
- мостового переходу вул.Гірська хутір Білий Потік – 391,382 тис.грн.
       Підрядною організацією визначено БФ «Західбуд» м.Київ.
       Обидба об'єкти є надзвичайно важливими і забезпечують  доступ жителів віддаленого хутора Білий Потік до центру громади. Тому, коли вони були пошкоджені червневими паводками,  першочерговим завданням було відновлення дорожнього покриття, встановлення водовідвідних труб, габіонних ящиків, копання водовідних канав та капітальний ремонт мостового переходу.

На даний час роботи на завершальному етапі. Врахувавши незначні зауваження комісії та місцевих жителів, підряднику залишилося виконати  роботи з водовідведення на деяких проблемних ділянках.
      Проведено обстеження і мостового переходу через гірський потік. Також вказано підряднику на розчищення русла потоку. Зауваження будуть враховані та недоліки усунено і міст найближчим часом буде здано в експлуатацію.

Сподіваємося, що ці відновлені об'єкти будуть служити для місцевих жителів та покращать їхнє життя.