Путильський РС УДСНС у Чернівецькій області запрошує абітурієнтів на день відкритих дверей онлайн 17.12.2020р.!

Дата: 16.12.2020 15:23

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності оголошує набір на денну та заочну форми навчання

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України в галузі безпеки людини. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів ЄС, які працюють у галузі безпеки людини – European Fire Service Colleges Association (EFSCA).

У складі університету 4 інститути (навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки, навчально-науковий інститут цивільного захисту, начально-науковий інститут психології та соціального захисту, інститут післядипломної освіти).

Спеціальності для вступу на навчання для здобуття ступенів бакалавра та магістра:

• «Філологія» (англо-український, німецько-український, французько-український переклад);
  • «Психологія»;
  • «Менеджмент»;
  • «Екологія»;
  • «Компютерні науки»;
  • «Кібербезпека»;
  • «Соціальна робота»;
  • «Пожежна безпека»;
  • «Цивільна безпека»;
  • «Транспортні технології».

В університеті здійснюється підготовка іноземних громадян за акредитованими спеціальностями.

Випускникам  видається диплом державного зразка.

Вступні випробування. прийом до університету на навчання за всіма ступенями здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до університету для здобуття ступеня бакалавра, зараховуються бали сертифікатів ЗНО.