Створення місцевого фінансового органу: роз’яснення Мінфіну!

Дата: 14.12.2020 16:33

На вимогу Асоціації ОТГ Міністерство фінансів України надало відповідні роз’яснення щодо створення місцевого фінансового органу.

Мінфін, окрім іншого зазначив, що починаючи з 2021 року МФО має функціонувати у статусі юридичної особи публічного права як окремий виконавчий орган сільської, селищної, міської ради і не може бути структурним підрозділом апарату ради.

Мінфін також надав рекомендації щодо пункту 3 частини другої статті 22 Бюджетного кодексу України стосовно визначення головних розпорядників бюджетних коштів (рекомендації додаються).

Мінфін також повідомив про завершення початкового етапу створення довідника учасників бюджетного процесу на місцевому рівні, сформованого завдяки проведенню реєстрації МФО в Інформаційно-аналітичній системі управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів «LOGICA» і надав відповідні роз’яснення щодо реєстрації/перереєстрації учасників бюджетного процесу в АІС «LOGICA» (додається)