На здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 р., Усть-Путильській ОТГ відповідно до розпорядження голови Чернівецької ОДА від 30.09.2020 року № 947-р виділено кошти у сумі 13309,937 тис. грн.

Дата: 01.12.2020 10:16

Головою Чернівецької ОДА 18.09.2020 року, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 року № 1123-р, затверджено перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з ліквідації наслідків з надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року у Чернівецькій області. Згідно даного переліку Усть-Путильській ОТГ спрямовано кошти у сумі 13309,937 тис. грн. на аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по 20-ти об’єктах комунальної власності, а саме:

1. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Карпатська, урочище Рівня-Обочі с. Бісків – 1299,262 тис. грн.
  2. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Карпатська с. Бісків урочище Рівня – 287,38 тис. грн.
  3. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Головна с. Петраші – 107,768 тис. грн.
  4. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Лісова, урочище Ріжі с. Усть-Путила – 866,222 тис. грн.
  5. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Лісова, урочище Горби с. Усть-Путила – 1118,869 тис. грн.
  6. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. М. Томнюка с. Бісків – 217,482 тис. грн.
  7. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Гірська (ур. Білий Потік) до гр. Харюка с. Петраші – 201,122 тис. грн.
  8. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Гірська, хутір Білий Потік (дорога до гр. Шешур) с. Петраші – 229,904 тис. грн.
  9. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Черемошська с. Шпетки – 324,832 тис. грн.
  10. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Головна, урочище Мочера с.  Петраші – 114,952 тис. грн.
  11. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Карпатська, урочище Самбори с. Бісків – 447,549 тис. грн.
  12. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Джерельна, урочище Юрки с. Усть-Путила – 201,166 тис. грн.
  13. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Гірська, хутір Білий Потік (дорога до гр. Цвеленюка) с. Петраші – 251,459 тис. грн.
  14. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Головна, хутір Ріжі с. Мариничі – 114,952 тис. грн.
  15. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню захисної стінки вул. Карпатська с. Усть-Путила – 440,748 тис. грн.
  16. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Головна, урочище Горби с. Мариничі – 107,768 тис. грн.
  17. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. М.Томнюка с. Бісків – 118,544 тис. грн.
  18. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по відновленню гравійного дорожнього покриття комунальної дороги вул. Гірська с. Петраші, хутір Білий Потік (протяжність 12,0 км) – 6147,691 тис. грн.
  19. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) мостового переходу вул. Гірська с. Петраші хутір Білий Потік – 391,382 тис. грн.
  20. Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) пішохідного переходу (кладки) вул. Карпатська, урочище Обочі с. Бісків (протяжність 70 м) – 320,885 тис. грн.

Для виконання даних робіт підписано угоди із підрядниками:

• ТОВ «Карпати-інвестбудсервіс» м. Вижниця;
  • ТОВ БФ «Західбуд» м. Київ;
  • ФОП Юрчук Іван Дмитрович с. Довгополе Верховинського району, Івано-Франківської області.

Станом на даний час на рахунок Усть-Путильської сільської ради надійшло коштів у сумі – 6440,0 тис. грн. Фактично профінансовано видатки у сумі 6432,939 тис. грн. Залишок коштів складає 7061,00 грн. Для завершення виконання аварійно-відновлювальних робіт очікується надходження з резервного Фонду Державного Бюджету другого траншу коштів у сумі 6869,937 тис. грн.