Краплину буковинських гір у кожен дім! Під таким гаслом громади Буковини розробляють проєкт секторальної підтримки для Усть-Путильської, Селятинської та Конятинської ОТГ!

Дата: 05.10.2020 19:55

Проєкт «Виробництво органічної продукції, збір та заготівля лісових ягід, грибів, лікарських рослин в гірських територіях» має допомогти громадам реалізувати потенціал гірських територій та використати його як відправну точку для свого розвитку. Консультаційну підтримку в розробці проєкту надають експерти ULEAD Чернівецький регіональний офіс та Катерина Савчук експертка з управління проєктним циклом ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Вже відбулись консультації з фахівцями громад, на яких обговорили умови другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, вимоги до опису проєктної заявки, розподіл завдань між партнерами та організацію процесу підготовки заявки.

Також, визначили заходи, що можуть бути включеними до проєкту, та завдання для ініціативної групи. Зробити ще треба багато, але очі бояться, а руки роблять, тому про цей проєкт ми точно напишемо ще не раз. Stay tuned!

Пише ULEAD Чернівецький регіональний офіс!