Участь маленької усть-путильчанки в районному фестивалі «Буковинські намистинки»

Дата: 23.05.2017 16:04

З метою виявлення талановитих і обдарованих дітей , сприяння їх подальшому творчому розвитку відділом освіти, молоді та спорту Путильської РДА було проведено на базі Сергіївського СБК фестиваль виконавського мистецтва «Буковинські намистинки» . Особливою була дата проведення фестивалю 18 травня. Адже в Україні в цей день святкували День вишиванки і фестиваль був пронизаний колоритом та яскравістю національних традицій. А різнокольорові візерунки гуцульських вишиванок ведучих, учасників та глядачів робили дійство ще яскравішим та веселішим.

Фестивальна програма проходила у номінаціях: хореографія, фольклор, оригінальний жанр та вокальне мистецтво.

У ході фестивального дня свою сценічну творчість та вокальну майстерність демонструвала і вихованка Усть – Путильського дошкільного навчального закладу Гаврилюк Тетянка. Приємно відмітити, що саме маленька усть – путильчанка Тетянка відкривала фестиваль. Даруючи щирі посмішки та гарний настрій глядачам та членам журі вона заспівала веселу пісеньку «Українська дівчинка мала». Жива, захоплююча музика пісні та закликаючі до танцю слова «Гей шіді-ріді-дана» змушували всіх глядачів рухатись на своїх місцях та підспівувати талановитій дошкільниці.

Яскравим завершенням концерту було вручення призів учасникам, де і наша Тетянка отримала бажаний подарунок.

Після концерту слово взяв голова журі, начальник відділу освіти, молоді та спорту  Дмитро Іванович Фрей, який висловив загальне захоплення глядачів від виступу маленьких талантів. Як сказав Дмитро Іванович, дошкільній освіті району  є ким пишатися і є на кого надіятися в майбутньому, коли бачиш сяючі, впевнені очі юних дітлахів. Також голова журі висловив подяку вихователям та музичним керівникам, які підготували цікаві номери. Адже усі учасники – унікальні та виступали на високому рівні.

Подібні заходи це потужний поштовх до розкриття та розвитку талановитих намистинок.