Підводимо підсумки другого робочого дня Школи локальної демократії 2.0 в місті Яремче організованого Освітньо-аналітичним центром розвитку громад.

Дата: 10.09.2020 10:19

Наступний робочий день минув не менш цікаво, адже ми мали можливість познайомитися з досвідом співпраці польського уряду та місцевою адміністрацією. Такий приклад нам представила Оксана Буньківська - доктор культурології, журналіст, редактор, спеціальний кореспондент програми «Факти» на каналі iCTV.

Пані Оксана, як жителька Кракова, розповіла про програму Відкритий Краків в рамках якої емігрантам з України та інших країн надають психологічну, фінансову допомогу та різноманітні види послуг (юридичні, економічні, соціальні, тощо).

В рамках цієї програми Уряд Польщі показує, що іноземці важливі для держави.

Під час другого етапу робочого дня лідерів та лідерок змін в рамках ШЛД 2.0 учасники мали змогу познайомитися та практично попрацювати з громадянином Польщі, фахівцем з реалізації проектів, що фінансується з фондів ЄС - Станіславом Альвасяком. Він детально розповів про можливості фінансування проектів європейських фондів, вказав на найбільш поширені помилки при написанні проектної заявки та познайомив з європейськими донорами та партнерами, які можуть бути цікавими для України.