Представники Усть-Путильської ОТГ взяли участь у фінальній сесії Школи локальної демократії в місті Яремче.

Дата: 09.09.2020 10:05

Перший робочий день минув цікаво та насичено. Учасники ШЛД 2.0 мали змогу зустрітись та познайомитись з першим заступником Яремчанського міського голови Клим’юком Тарасом Васильовичем та головою ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» Іваном Зінов‘євим.
Вони розповіли про позитивний досвід співпраці «Влада-Бізнес-Громада» по написанню та реалізації спільних проектів для розвитку туризму в громадах. В рамках зустрічі окрім детального опису проектної діяльності та позитивних практик їх реалізації учасники ШЛД 2.0 відвідали парк-музей «Карпати в мініатюрі» та вольєрне господарство міста Яремче.
Наступним етапом робочого дня була поїздка на полонину «Перці», де ми отримали досвід розвитку туристичної галузі в гірському регіоні.
На полонині «Перці» екскурсовод-гуцул познайомив усіх присутніх з життям гуцулів на полонині, їхнім побутом, одягом, етапами створення сиру, бринзи, вурди, ремеслами предків-гуцулів такими, як гончарство, ковальство, рибальство. Цікавою була зустріч з мольфаром, який розповів про цілющі властивості карпатського різнотрав’я.