Ура ми в команді навчально-тренінгової програми "Академія культурного лідера 2020-2021"!

Дата: 21.07.2020 10:19

20 липня, з 9:30 до 18:00  відбулася перша сесія 1-го Модуля "Академії культурного лідера 2020-2021".

Цього року Усть-Путильська ОТГ взяла участь у відбірковуму турі Академії Культурного Лідера, що реалізується за фінансової підтримки House of Europe. та має на меті сприяти процесу децентралзації культури в Україні та з 80 заявок Усть-Путильська ОТГ ввійшла в 32 найкращих.

Команда Усть-Путильської ОТГ складається з 5 осіб: Скидан Антоніна Олександрівна - лідер команди, Скидан Вероніка Юріївна - директор Усть-Путильської дитячої музичної школи, Кермач Марія Степанівна - спеціаліст з проектного менеджменту та інвестиційної діяльності Усть-Путильської сільської ради, Ватаманюк Роман Васильович - інструктор Центру культури і дозвілля Усть-Путильської ОТГ, Яновська Надія Костянтинівна - бібліотекар Усть-Путильської сільської бібліотеки.

Згідно програми першого дня Модуля 1 всі учасники змогли познайомитися один з одним та виконати перші завдання на форумі Гете Інституту.  Дуже цікавою та змістовною була презентація Міністерства культури та інформаційної політики  "Культурна політика та лідерство". Кожен учасник мав змогу долучитися до обговорення питань: "Як саме культура та культурне лідерство створюють можливості для регіонального розвитку?". "Що вам було відомо про рефому децентралізації і як проходить її реалізація у вас в громаді?".

Завдяки тренерам майже не відчувалался різниця між живим спілкуванням в команді та онлайн-спілкуванням через ZOOM. Ще одним позитивним фактором стало те, що "культурні лідери громади" вдосконалили навички в роботі в програмі ZOOM  та на навчальній платформі MOODLE.