Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує про зручну можливість отримання інформації за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України.

Дата: 15.07.2020 13:06

Зареєструвавшись на цьому електронному сервісі, кожен користувач отримує доступ до своїх персональних даних, може сформувати запит на попередню підготовку документів, а також дізнатися суми сплачених роботодавцем страхових внесків та багато іншої корисної інформації.

Пенсійна служба закликає буковинців скористатися перевагами, які надає вебпортал електронних послуг, уже зараз та заздалегідь потурбуватися про свою майбутню пенсію. Адреса вебпорталу.