Як ефективно впровадити у школах освітню, організаційну, кадрову і фінансову автономію та здійснювати ефективний менеджмент !

Дата: 14.07.2020 15:20

Як ефективно впровадити у школах освітню, організаційну, кадрову і фінансову автономію та здійснювати ефективний менеджмент – про це йдеться у посібнику “Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи” Шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні”. Посібник було презентовано 13.07.2020 р -  “Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи”  .

Посібник надає практичні рекомендації та дає відповіді на актуальні питання щодо того, як успішно реалізувати автономію в закладах освіти, самостійно ухвалювати рішення та впроваджувати сучасні методи освітнього менеджменту.

Розділи посібника присвячено академічній, організаційній, кадровій та фінансовій автономії, а також особливостям роботи піклувальних рад. Окремий розділ також надає інформацію про автономію шкіл у Польщі та інших європейських країнах, оскільки посібник розроблено зокрема й на основі міжнародного досвіду.