Безпечний відпочинок влітку!

Дата: 07.07.2020 16:20

Під час теплих вихідних багато жителів Путильщини та гостей різного віку відпочивають в лісах, а що за відпочинок без чарочки та шашликів.

Для приготування шашликів в різних місцях лісу, лісопосадок розпалюють багаття, після відпочинку всі повертаються по своїх домівках не задумуючись, що залишили в лісі непогашені вогні, недопалки внаслідок чого після таких “посиденьок” виникають лісові пожежі.

З настання сухої погоди зростає ризик виникнення пожеж. Це вимагає від кожного підвищеної уваги при користуванні вогнем, вибухо  та пожежонебезпечними речовинами на виробництві, в побуті, місцях масового перебування людей, у зонах відпочинку, лісах та луках. Путильський РС УДСНС України у Чернівецькій області вкотре нагадує про правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі.                                                         Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

- розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;

- заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

- палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;

-залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

-заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;

- випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Путильський РС УДСНС

України у Чернівецькій області