Представники Усть-Путильської ОТГ взяли участь в інформаційній "Онлайн-сесії програми DOBRE,умови конкурсного відбору та секрети вдалої заявки"

Дата: 25.06.2020 16:27

24 червня 2020 року відбувся інформаційний-онлайн семінар щодо участі у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE для об'єднаних територіальних громад Чернівецької області. У рамках семінару презентували умови подання конкурсниих заявок та критерії їх оформлення. Учасники онлайн-сесії змогли отримати вичерпні та інформативні відповіді на свої запитання, які задавали при заповненні реєстраційних форм та у ході онлайн-зустрічі.

Усть-Путильська ОТГ вже працює над написанням проектної заявки. Дуже хочемо пройти конкурсний відбір, щоб можна було завдяки  Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE активізувати мешканців громади, покращити якість надання різного роду послуг та підвищити рівень місцевого самоврядування у громаді.