З початку 2020 року в Україні сталося вже понад 13 тисяч пожеж у житловому секторі!

Дата: 25.05.2020 15:21

Оселі громадян продовжують горіти. Кількість пожеж у житловому секторі країни вже сягнула позначки у більш ніж 13 тисяч випадків. Вогонь у помешканнях не лише завдає чималих матеріальних збитків людям, а й призводить, на жаль, до травмування та загибелі громадян.

Так, з початку року пожежі у житловому секторі забрали життя вже більш ніж 800 людей. Ще понад 500 громадян отримали травми різного ступеню тяжкості. При цьому, врятувати вдалося вже більше 700 осіб.

Рятувальники попереджають, що причинами трагічних наслідків найчастіше є власна недбалість громадян та ігнорування правил пожежної безпеки у побуті.

Тож, заважаючи на невтішну статистику, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до людей з проханням дбати про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

• не паліть у ліжку;

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;

• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

• не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

• подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Путильський РС УДСНС